red. prof. dr. Matjaž Hriberšek

Predstojnik Inštituta za energetsko, procesno in okoljsko inženirstvo, Vodja laboratorija za računalniško dinamiko tekočin

  • E-pošta: matjaz.hribersek@um.si
  • Telefon: +386 2 220 7772

Darja Veselič

tajništvo inštituta

  • E-pošta: darja.veselic@um.si
  • Telefon: +386 2 220 7524
  • GSM: +386 41 361 327

red. prof. dr. Breda Kegl

Vodja laboratorija za motorje z notranjim zgorevanjem

  • E-pošta: breda.kegl@um.si
  • Telefon: +386 2 220 7732

red. prof. dr. Aleš Hribernik

Vodja laboratorija za toplotne stroje in tehniške meritve

  • E-pošta: ales.hribernik@um.si
  • Telefon: +386 2 220 7731
  • GSM: +386 31 659 294

red. prof. dr. Niko Samec

Vodja laboratorija za zgorevanje in okoljsko inženirstvo

  • E-pošta: niko.samec@um.si
  • Telefon: +386 2 220 7733
  • GSM: +386 41 772 771

red. prof. dr. Jure Ravnik

Vodja Laboratorija za prenosne pojave v tekočinah in trdninah

  • E-pošta: jure.ravnik@um.si
  • Telefon: +386 2 220 7745
  • GSM: +386 31 46 3141

izr. prof. dr. Jure Marn

Vodja laboratorija za energetske sisteme in naprave

  • E-pošta: jure.marn@um.si
  • Telefon: +386 2 220 7773
  • GSM: +386 41 397 628

doc. dr. Ignacijo Biluš

Vodja laboratorija za turbinske stroje

  • E-pošta: ignacijo.bilus@um.si
  • Telefon: +386 2 220 7742

doc. dr. Matjaž Ramšak

  • E-pošta: matjaz.ramsak@um.si
  • Telefon: +386 2 220 775

doc. dr. Matej Zadravec

  • E-pošta: matej.zadravec@um.si
  • Telefon: +386 2 220 7783
  • GSM: +386 41 551 040

dr. Filip Kokalj

  • E-pošta: filip.kokalj@um.si
  • Telefon: +386 2 220 7728

dr. Jurij Iljaž

  • E-pošta: jurij.iljaz@um.si
  • Telefon: +386 2 220 7784

dr. Luka Lešnik

  • E-pošta: luka.lesnik@um.si
  • Telefon: +386 2 220 7734

dr. Gorazd Bombek

  • E-pošta: gorazd.bombek@um.si
  • Telefon: +386 2 220 7739

Mario Vetrih

  • E-pošta: mario.vetrih@um.si
  • Telefon: +386 2 220 7744

Jan Tibaut

  • E-pošta: jan.tibaut@um.si
  • Telefon: +386 2 220 7904

Timi Gomboc

Mladi raziskovalec

  • E-pošta: timi.gomboc@um.si
  • Telefon: 02 220 7709